Водник буріння артезіанських свердловин

Зичимо доброго здоров’я
з нашою водою!

Приватне підприємство “Водник”

Приватне підприємство «Водник» створене у 1996 році. Основним видом діяльності підприємства є: буріння свердловин на воду, ремонт, тампонаж і обслуговування свердловин, насосних станцій та водозаборів,заміна існуючих та прокладання нових трубопроводів, буріння свердловин під теплові помпи, монтаж зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж, монтаж технологічного устаткування, пусконалагоджувальні роботи та інші ремонтно-будівельні роботи. ПП «Водник» виконувало роботи по програмі «Виконання заходів покращення водопостачання м.Львова 2003-2006р. Приведення до належного стану водозаборів і насосних станцій» ЛМКП «Львівводоканал». Єдине у Львівській обл. підприємство, яке проводить буріння промислових свердловин для водопостачання міст, сіл та приватних садиб на протязі 20 років.

За період своєї діяльності дільницею було пробурено близько 3000 свердловин на території трьох областей Західної України, дані про які зберігаються в архіві ПП “Водник” по сьогоднішній день.

Наше підприємство зберегло не тільки традиції та значний досвід, а й висококваліфікованих спеціалістів бурової справи.

Практичний досвід начальника дільниці бурових робіт ПП “Водник” Яловича Степана Степановича становить понад 40 років. нами сформована команда працівників не тільки з великим досвідом, а й молодих енергійних людей, які знають свою справу.

+38 067 999 15 63
+38 067 590 28 09
+38 067 961 97 96
vodnuklviv@gmail.com

Наc обрали:

Концерн Галнафтогаз

Концерн "Галнафтогаз"